Możesz samodzielnie zmienić ustawienia plików cookie w przeglądarce internetowej. Pamiętaj, że zmiana tych ustawień może spowodować nieprawidłowe działanie witryny.

dla kierowników projektów

Jeśli szukasz

nowych wyzwań w roli kierownika projektu, członka zespołu projektowego lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarządzaniem projektami i chcesz zorientować się, jakie oferty w projektach są dostępne na rynku pracy, to jesteś w dobrym miejscu!

Celem pmValley

jest stworzenie dla każdego użytkownika serwisu portfolio precyzyjnie dobranych, nowych ofert pracy w projektach, dostępnych zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Rejestrując się

stajesz się częścią międzynarodowej społeczności, zrzeszającej członków zespołów projektowych oraz przedsiębiorstwa poszukujące ich kompetencji. Uzyskujesz bieżące informacje zarówno na temat dostępnych projektów, jak i artykułów oraz porad na temat tego, jak podnosić swoją wartość na rynku pracy.

Dołącz do pmValley już dziś!

To bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz stworzony dla Ciebie formularz profilu zawodowego. Im więcej informacji nam przekażesz, tym bardziej precyzyjni będziemy w prezentowaniu dostosowanych do Twojego profilu ofert pracy w projektach. Rejestracja w pmValley otwiera Ci dostęp do wszystkich treści prezentowanych w serwisie i jest całkowicie bezpłatna.

dołącz do nas

Ostatnio dodane ogłoszenia

Senior Product Manager
Dodano 10 września 2019 13:03

wymagane doświadczenie: 3 do 5 lat

branża: handel

Kierownik projektu
Dodano 5 sierpnia 2019 09:56

wymagane doświadczenie: bez znaczenia

branża: telekomunikacyjny

miejsce pracy: Warszawa

Kierownik projektu
Dodano 5 sierpnia 2019 09:53

wymagane doświadczenie: 3 do 5 lat

branża: handel

miejsce pracy: Łódź

Trener/konsultant zarządzania projektami
Dodano 5 sierpnia 2019 09:49

wymagane doświadczenie: 5 do 10 lat

branża: doradztwo

miejsce pracy: Warszawa